Dažnai užduodami klausimai

1. Kuo šis produktas skiriasi nuo dabar rinkoje naudojamų: (foto.lt, fotofabrikas, eurokosfoto, fotopigiau ir t.t)
Šis produktas yra visiškai skirtingas nuo dabar rinkoje esančių nuotraukų užsakymo portalų. Nes:
  1. programa yra maksimaliai pritaikyta prie vartotojo.
  2. nereikia nuotraukų kažkur įkeldinėti, užsakymas formuojamas Jūsų kompiuteryje.
  3. suformuotą užsakymą Jūs tiesiog išsiunčiate į laboratoriją ir gavę patvirtinimo laišką ateinate į laboratoriją. Užsakymas bus pagamintas sumokėjus už užsakymą pagal atsiųstą el.laiško nuorodą.
  4. nuotraukas Jūs galite peržiūrėti natūraliame dydyje, todėl yra lengviau pastebėti defektus ir apsispręsti ar tą nuotrauką užsakyti ar ne.
  5. Kiekvieną nuotrauką Jūs galite kadruoti ( priartinti, laisvai pasirinkti bet kurį nuotraukos fragmentą).
  6. formuojant ir atliekant užsakymą, nėra tarpinių grandžių, dėl ko praktiškai nelieka klaidų tikimybės iš laboratorijos pusės. (Pvz. jeigu Jūs užsakėte nuotraukas ant matinio popieriaus, Jūs niekada negausite nuotraukų ant blizgaus popieriaus, jeigu užsakyta nespalvota nuotrauka, vadinasi jinai ir bus nespalvota).
  7. Iš to paties kadro galite užsakyti įvairių formatų nuotraukas.
2. Ar galioja nuolaidos, spausdinant didesnius nuotraukų kiekius.
Taip. Spausdinant viename užsakyme daugiau kaip 100 vnt. nuotraukų, taikoma 5% nuolaida. Spausdinant daugiau kaip 300 vnt. nuotraukų viename užsakyme taikoma 10% nuolaida. Spausdinant daugiau kaip 1000 vnt. nuotraukų galimos sutartinės kainos. Nuolaida neskaičiuojama automatiškai,todėl dėl nuolaidos taikymo reikia tartis tel.:+37068410300 prieš apmokant už užsakymą.

3. Ar aptarnaujami kitų miestų ir šalių gyventojai?
Taip.Apmokėti galima per bet mokėjimai.lt arba PayPal pagal el.laiško nuorodą. (Užsakymo kaina + 6Lt. pristatymo mokestis į artimiausią Jūsų vietovės pašto skyrių arba į namus). Informacija kaip apmokėti už paslaugas bus įrašyta el.laiške apie užsakymo patvirtinimą.

4. Ar galiu gauti užsakymą į namus?
Užsakymą mes išsiunčiame Lietuvos paštu,kurjeriu arba į autobusų stoties siuntų skyrių. Užsakymas pristatomas per 2-4 d.d. Siekiant pagreitinti užsakymo pristatymą mes turime ant siuntos nurodyti Jūsų tel.Nr.(Jeigu nesutinkate, tuomet nerašykite, bet mes negarantuojame pristatymo per 1-4 d.d. ) Todėl ,prieš išsiųsdami užsakymą, atidžiai užpildykite visus duomenų laukus.Ypač svarbu yra el. pašto adresas, kurio pagalba Jums bus pranešta apie užsakymo apmokėjimą ir atlikimą taip pat apie naujienas ir akcijas.

Jeigu Jūs neradote atsakymo į Jus dominantį klausimą, rašykite mums info@joki.lt ir mes labai greitu laiku duosime Jums atsakymą.